Zadzwoń
ul. Morelowa 32, 62-081 Przeźmierowo k/Poznania
Wyslij zapytanie

Blog

Odzież robocza na lato – jaka powinna być?

odzież robocza na lato

Upalne lato w końcu nadeszło i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie temperatury powietrza znacząco spadły. W takie dni pracownicy chętnie zmieniają ciepłą odzież roboczą na jej letni odpowiednik. To bardzo ważne przede wszystkim na budowie, gdzie ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest szczególnie intensywna. Jaka powinna być zatem odzież robocza na lato? Na co warto zwrócić uwagę, szukając odzieży letniej do pracy zewnętrznej? Okazuje się, że trzeba pod uwagę wziąć kilka różnych elementów. Przede wszystkim jednak odzież robocza noszona w lecie musi być zarówno praktyczna, jak i wygodna.

Czytaj dalej

Jakie elementy odzieży wykorzystać do reklamy?

odzież do reklamy

Nadruk na odzieży to popularna i stosunkowo niedroga forma reklamy. Umieszczenie logo firmy na jednym z elementów ubioru zwraca uwagę i może zainteresować potencjalnych klientów. To dobry sposób na to, aby firma została zapamiętana, szczególnie, jeśli logo jest dobrze widoczne. Na których elementach odzieży warto umieścić firmową reklamę?

Czytaj dalej

Jak obliczyć ekwiwalent za odzież roboczą?

obliczanie ekwiwalentu za odzież

Odzież robocza jest niezbędna na niektórych stanowiskach do wykonywania powierzonej pracy. Według obowiązującego prawa, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikowi odpowiedniej odzieży oraz środków ochrony osobistej pracownikowi, by ten mógł w sposób bezpieczny realizować powierzone mu zadania.

Czytaj dalej

Dlaczego warto zainwestować w odzież reklamową z logo?

odzież reklamowa z logo

Wiele firm zastanawia się nad tym, jak skutecznie rozreklamować swoją markę i proponowane przez siebie usługi. Często stawiają wtedy na ulotki czy różnego rodzaju gadżety reklamowe. Warto jednak zastanowić się nad wykorzystaniem czegoś nieco droższego, ale za to o wiele bardziej skutecznego: to znaczy odzieży reklamowej, która przynosi naprawdę wiele korzyści.

Czytaj dalej