Zadzwoń
ul. Morelowa 32, 62-081 Przeźmierowo k/Poznania
Wyslij zapytanie

Odzież robocza z nadrukiem

Zastanawiasz się nad zakupem odzieży roboczej z nadrukiem logo Twojej firmy? Widoczne logo to doskonały sposób, aby nadać ubraniom firmowym reklamowy charakter! Dzięki odzieży firmowej z nadrukiem, którą znajdziesz w ofercie firmy MS PRO, zwiększy się rozpoznawalność przedsiębiorstwa wśród obecnych, jak i przyszłych klientów. Najwyższej jakości nadruk z logo Twojej firmy możemy wykonać na każdym elemencie ubrań roboczych, jakie znajdują się w naszym szerokim asortymencie. Już teraz zamów kurtki, polary, spodnie, a także pozostałą spersonalizowaną odzież firmową z nadrukiem.

Odzież firmowa z logo firmy – szeroki wybór produktów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników specjalizujących się w różnych zawodach. Wśród wielu produktów w naszym asortymencie znajdziesz między innymi odzież roboczą z nadrukiem logo, której nie może zabraknąć w wyposażeniu Twoich pracowników! Proponowane ubrania robocze z nadrukiem zapewniają maksymalną ochronę i optymalny komfort noszenia. Oferujemy odzież firmową o różnym przeznaczeniu – znajdziesz tu zarówno ocieplane ubrania do pracy w okresie zimowym, jak i przewiewne ubrania letnie.

MS PRO to doświadczony producent odzieży roboczej, dlatego tworząc nasze ubrania stawiamy na najwyższą jakość i indywidualne wzornictwo. Każdy Klient może zgłosić się do nas z własnym projektem, a my wykonamy wyjątkową odzież firmową z nadrukiem na zamówienie. W naszej ofercie znajdziesz takie ubrania i akcesoria, jak:

  • spodnie,
  • ogrodniczki,
  • bluzy polarowe,
  • kurtki,
  • czapki,
  • koszulki robocze z nadrukiem.

Ubrania robocze z logo – wygoda i bezpieczeństwo

Nasza odzież robocza z nadrukiem logo produkowana jest zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami BHP, dlatego możesz być pewien, że pracownicy zyskają odpowiednie bezpieczeństwo. Wszystkie ubrania robocze z nadrukiem, jakie znajdziesz w naszej ofercie, powstają z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu gotowa odzież jest wyjątkowo trwała, wygodna i komfortowa użytkowaniu.

Jesteśmy świadomi, że zarówno koszulki reklamowe, jak i cięższa odzież firmowa są używane praktycznie każdego dnia, wobec czego wymagają częstego prania. Możemy dać Ci gwarancję, że ubrania robocze z nadrukiem od MS PRO wytrzymują setki prań, zachowując przy tym pierwotny rozmiar, intensywność kolorów i estetyczny wygląd – a tylko taka odzież firmowa z logo będzie dobrą wizytówką i reklamą Twojej firmy!